Cafe Europe Projesi Tamamlandı

Cafe Europe  projemizin çıktılarına buradan: http://cafe-europe.net,

proje kapsamında geliştirdiğimiz, göçmen ve yerli gençlere yönelik :

‘’ Cafe Europe deneyimimden nasıl faydalanabilirim?’’ (How to get most out of the Cafe Europe experience?) e-kursa da buradan:

http://e-rainingcentre.gr/enrol/index.php?id=127

ulaşabilirsiniz. E-kurs, tüm proje ortaklarının  dillerine çevrilmiştir.

İzmit’te Cafe Europe Çoğaltıcı Etkinliği

    

Cafe Europe projemizin çoğaltıcı etkinliğini 1.10.2022 tarihinde  Maide Cafe&Restaurant, İzmit’te gerçekleştirdik.

Devamını oku: İzmit’te Cafe Europe Çoğaltıcı Etkinliği

Cafe Europe proje ortaklarımız İzmit’te

                                

         Cafe Europe projemizin ikinci yüzyüze toplantısını 22-23 Mart 2022’de İzmit’te gerçekleştirdik. Toplantıda güncel proje sürecini ve ileriye dönük yapılacak faaliyetleri  gözden geçirme fırsatını elde ettik. Tamamlanan fikri eserlerimizin ortak kurumlar tarafından  değerlendirilerek  ulaştıkları sonuçları gözden geçirdiğimiz bu toplantı, bize , bu sonuçlara göre yapacağımız bazı revizyonlar ile ilgili çok değerli geribildirimler sağladı. Kısa bir süre sonra fikri çıktılarımızı hedef kitlemizle buluşturarak onlardan da geribildirim almayı planlamaktayız. Alpha-testing süreci sona erdikten sonra proje eserlerimizin son hallerini paydaşlarımızla online olarak buluşturacağız. 

Gelişmeler için bizi websitemizde, Facebook sayfamızda, projemizin Facebook sayfasında ve websitesinde izlemeye devam edin!

Cafe Europe projemizin fikri çıktılarını hedef grubumuzla değerlendiriyoruz

    

Proje ekibimiz ve hedef gruplarımız - gençlik çalışanları ve gençler –25 Haziran 2022'de tekrar bir araya gelerek  proje çıktılarımızın içeriği hakkında bilgi alışverişinde bulunduk, toplantımızı tematik bir workshop olarak planladık, temamızda Café Europe’ın konularından biri olan kültürler arası farkındalık idi. Düzenlediğimiz faaliyetler bu tema üzerine kafa yormamızı  ve bu konuda bilgilerimizi, deneyimlerimizi paylaşmamıza fırsat verdi.

 Bu arada,  yerli ve göçmen gençler için yazılmış 3. Fikri çıktının – online eğitim programı- web adresini katılımcılarımızla paylaştık ve platforma nasıl üye olabileceklerini anlattık. Şimdiden kullanıcılarımızı kaydetmeye başladık ve ilerleyen zamanlarda daha fazla katılımcıyı kaydetmeyi planlıyoruz! 

Cafe Europe ortakları olarak nihai değerlendirme sonuçlarını daha sonra burada paylaşacağız.

Bizi Facebook sayfamızdan ve buradan takip etmeye devam edin.

 

Gençler ve eğitimcilerimiz 1. Cafe Europe toplantısında

              

KOGED'li eğitimcilerimiz ile gençler 19/02/2022 tarihinde İzmit'te ilk kez yüz yüze bir toplantı gerçekleştirdiler. Online toplantılarda proje konuları hakkında bilgilendirdiğimiz katılımcılarımızla yaptığımız bu toplantı çok başarılıydı, hem  güzel bir sinerji yarattı, hem de gerçek bir takım ruhunun doğmaya başladığını gördük, teşekkürler hepinize!

 Cafe Europe Gençlerle Buluşma toplantılarımız devam edecek,  yine görüşmek üzere..

 

PROJELER