Cafe Europe projemizin fikri çıktılarını hedef grubumuzla değerlendiriyoruz

    

Proje ekibimiz ve hedef gruplarımız - gençlik çalışanları ve gençler –25 Haziran 2022'de tekrar bir araya gelerek  proje çıktılarımızın içeriği hakkında bilgi alışverişinde bulunduk, toplantımızı tematik bir workshop olarak planladık, temamızda Café Europe’ın konularından biri olan kültürler arası farkındalık idi. Düzenlediğimiz faaliyetler bu tema üzerine kafa yormamızı  ve bu konuda bilgilerimizi, deneyimlerimizi paylaşmamıza fırsat verdi.

Devamını oku: Cafe Europe projemizin fikri çıktılarını hedef grubumuzla değerlendiriyoruz

Cafe Europe proje ortaklarımız İzmit’te

                                

         Cafe Europe projemizin ikinci yüzyüze toplantısını 22-23 Mart 2022’de İzmit’te gerçekleştirdik. Toplantıda güncel proje sürecini ve ileriye dönük yapılacak faaliyetleri  gözden geçirme fırsatını elde ettik. Tamamlanan fikri eserlerimizin ortak kurumlar tarafından  değerlendirilerek  ulaştıkları sonuçları gözden geçirdiğimiz bu toplantı, bize , bu sonuçlara göre yapacağımız bazı revizyonlar ile ilgili çok değerli geribildirimler sağladı. Kısa bir süre sonra fikri çıktılarımızı hedef kitlemizle buluşturarak onlardan da geribildirim almayı planlamaktayız. Alpha-testing süreci sona erdikten sonra proje eserlerimizin son hallerini paydaşlarımızla online olarak buluşturacağız. 

Gelişmeler için bizi websitemizde, Facebook sayfamızda, projemizin Facebook sayfasında ve websitesinde izlemeye devam edin!

CAFE EUROPE proje toplantımız için Yunanistan’daydık

              

Cafe Europe projemizin ilk yüzyüze toplantısını Club for UNESCO of Pireus and Islands ev sahipliğinde 23-24 Kasım 2021’de Pire, Yunanistan’da gerçekleştirdik. Toplantıda, COVID 19 pandemisi nedeniyle  şimdiye kadar online toplantılarla yürüttüğümüz proje çalışmalarımızı ve ilerleyen zamanlarda neler yapacağımızı konuştuk. 

Cafe Europe projesinin ilk üç fikri çıktısı tamamlandı ve ortak dillere çevrildi, çıktılar  proje websitesinden erişilebilir olacak, göçmen ve yerli gençler için geliştirdiğimiz e-öğrenme kursu da yine online hedef grubumuzun kullanımına açık olacak. 

Projemizdeki en son gelişmeler için bizi websitemizden, KOGED Facebook sayfamızdan ve proje websitesinden takip edin!

Gençler ve eğitimcilerimiz 1. Cafe Europe toplantısında

              

KOGED'li eğitimcilerimiz ile gençler 19/02/2022 tarihinde İzmit'te ilk kez yüz yüze bir toplantı gerçekleştirdiler. Online toplantılarda proje konuları hakkında bilgilendirdiğimiz katılımcılarımızla yaptığımız bu toplantı çok başarılıydı, hem  güzel bir sinerji yarattı, hem de gerçek bir takım ruhunun doğmaya başladığını gördük, teşekkürler hepinize!

 Cafe Europe Gençlerle Buluşma toplantılarımız devam edecek,  yine görüşmek üzere..

 

Cafe Europe projemizi gençlerle buluşturduk

                                                        

       Hedef grubumuz gençlerle 5/6/2021 tarihinde yaptığımız online toplantıda projemizi, amaç ve çıktılarını paylaşma fırsatı bulduk. Onlara yönelik geliştireceğimiz girişimcilik e-öğrenme kursunun içerdiği konulardan da sözettiğimiz interaktif toplantıda, gençlerin geleceğe yönelik beklentileri de bir diğer tartışma konusuydu. Cafe Europe kapsamında bu tür toplantıları düzenlemeye devam edeceğiz, katılımcı gençlerimize çok teşekkürler!

PROJELER