Proje ekibimiz DIGIT+ proje toplantısı için Romanya’da

      

         Proje koordinatörümüz ASCETIS, 2. ulusötesi proje toplantısına 15-16 Ocak 2023 tarihlerinde Romanya'nın Piatra Neamt kentinde ev sahipliği yaptı.  Bu toplantıda hem projenin ilerleyişi ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk, hem de Romen ortaklar tarafından düzenlenen ve farklı okullardan bir çok öğretmen ve öğrenciye ulaşmamızı sağlayan kapsamlı bir yaygınlaştırma etkinliğine katıldık.

KOGED olarak , hazırladığımız fikri çıktı (IO)3: Temel Dijital Beceriler Eğitim Programı’nı  proje ortaklarına sunduk ve etkinlikte bundan da bahsettik. Tamamlanan proje çıktılarına çok yakında proje websitesinde erişebileceksiniz.

 Bizi  aşağıdaki linklerden ve websitemizden takip edin: 

https://www.digitplus.eu    https://www.digit-platform.ro

Facebook'taki proje sayfasında:

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100076672308526

Digit+ Projesi Portekiz Toplantısı Yapıldı

  

DIGIT+ projemizin ilk yüzyüze toplantısını Epralima ev sahipliğinde 20-21 Eylül 2022 tarihlerinde Arcos de Valdevez, Portekiz’de gerçekleştirdik. Toplantıda ortaklarımızla proje yönetimi konularının yanısıra, tamamlanan fikri çıktılarımız  ve planlanan proje aktiviteleri hakkında görüşlerimizi paylaştık. DIGIT+ platformumuz ve proje websitemiz yayında, daha fazla bilgi ve online eğitim platformuna giriş için ziyaret edin: 

https://www.digitplus.eu/ 

https://digit-platform.ro/login/index.php

DIGIT+ projemizin websitesi yayında!

    Kısa sürede erişime açılacak olan  DIGIT+ Platform’da ise öğretmen ve öğretmen adaylarının uzaktan eğitimde kullanabilecekleri Web 2.0 araçları ile ilgili geniş ve eğlenceli bilgileri kullanıcı dostu bir yaklaşımla  adım adım öğrenme şansınız olacak. Daha da iyisi, platformdaki dersler sadece öğretmenler değil, online digital araçlara ilgi duyan herkes için! Platforma daha sonra websitesinden de erişebileceksiniz.

Proje websitesi: https://www.digitplus.eu 

Bizi Facebook sayfamızda  ve  websitemizde takibe devam edin!
 

DIGIT+’ın ilk yaygınlaştırma atölye çalışmasını öğretmen üyelerimizle yaptık

    

DIGIT+ projemizin ilk yüz yüze yaygınlaştırma atölye çalışmasını derneğimizin öğretmen üyeleriyle 28.05.2022’de İzmit’te gerçekleştirdik. İnteraktif toplantıda projemizi genel hatlarıyla anlatan bir sunum yaptık, öğretmen üyelerimizde pandemi sürecindeki deneyimlerini anlatarak çok değerli katkılarda bulundular, ayrıca projeye konu olan  sorunların üstesinden nasıl gelinebileceği konusunda da fikir alışverişi yaptık. 

Katılan üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Projemizin ilerleyen süreçlerinde yine görüşmek üzere!

DIGIT+ Projesi 2. Online Toplantısı yapıldı

               

                   

DIGIT+ projemize 16-17 Mart 2022’de online olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarla devam ettik.

Devamını oku: DIGIT+ Projesi 2. Online Toplantısı yapıldı

PROJELER