Digit+ Projesi Portekiz Toplantısı Yapıldı

  

DIGIT+ projemizin ilk yüzyüze toplantısını Epralima ev sahipliğinde 20-21 Eylül 2022 tarihlerinde Arcos de Valdevez, Portekiz’de gerçekleştirdik. Toplantıda ortaklarımızla proje yönetimi konularının yanısıra, tamamlanan fikri çıktılarımız  ve planlanan proje aktiviteleri hakkında görüşlerimizi paylaştık. DIGIT+ platformumuz ve proje websitemiz yayında, daha fazla bilgi ve online eğitim platformuna giriş için ziyaret edin: 

https://www.digitplus.eu/ 

https://digit-platform.ro/login/index.php

DIGIT+’ın ilk yaygınlaştırma atölye çalışmasını öğretmen üyelerimizle yaptık

    

DIGIT+ projemizin ilk yüz yüze yaygınlaştırma atölye çalışmasını derneğimizin öğretmen üyeleriyle 28.05.2022’de İzmit’te gerçekleştirdik. İnteraktif toplantıda projemizi genel hatlarıyla anlatan bir sunum yaptık, öğretmen üyelerimizde pandemi sürecindeki deneyimlerini anlatarak çok değerli katkılarda bulundular, ayrıca projeye konu olan  sorunların üstesinden nasıl gelinebileceği konusunda da fikir alışverişi yaptık. 

Katılan üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Projemizin ilerleyen süreçlerinde yine görüşmek üzere!

DIGIT+ Projesi 2. Online Toplantısı yapıldı

               

                   

DIGIT+ projemize 16-17 Mart 2022’de online olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarla devam ettik.

Devamını oku: DIGIT+ Projesi 2. Online Toplantısı yapıldı

DIGIT+ projemizin websitesi yayında!

    Kısa sürede erişime açılacak olan  DIGIT+ Platform’da ise öğretmen ve öğretmen adaylarının uzaktan eğitimde kullanabilecekleri Web 2.0 araçları ile ilgili geniş ve eğlenceli bilgileri kullanıcı dostu bir yaklaşımla  adım adım öğrenme şansınız olacak. Daha da iyisi, platformdaki dersler sadece öğretmenler değil, online digital araçlara ilgi duyan herkes için! Platforma daha sonra websitesinden de erişebileceksiniz.

Proje websitesi: https://www.digitplus.eu 

Bizi Facebook sayfamızda  ve  websitemizde takibe devam edin!
 

KOGED’in yeni KA220- VET projesi DIGIT+ başladı

                                                

DIGIT+ : Digitalization for in groups integrative training - international network for support, connection ,innovation and know-how share in digital vocational education (Grup içi bütünleştirici eğitim için Dijitalleşme - dijital mesleki eğitimde destek, bağlantı, yenilik ve bilgi paylaşımı için uluslararası ağ) , bir KA220 Mesleki Eğitim Alanında İşbirliği Ortaklıkları  projesi.

Devamını oku: KOGED’in yeni KA220- VET projesi DIGIT+ başladı

PROJELER