DIGIT+ projemizi tanıttık

    

11 Mayıs 2023 tarihinde düzenlediğimiz bir toplantıda Kartepe İlköğretim Okulu yönetici ve öğretmenlerini projemiz ve çıktıları hakkında bilgilendirme olanağı bulduk. Toplantıda genelde DIGIT+ projesi, özelde de projemizin çıktılarında sunduğumuz, öğretmenlerimize yönelik digital eğitim araçları hakkında bilgi paylaştık. Buna ek olarak, proje websitesini de paylaşarak, öğretmenlerimize bu araçlar ve temel&ileri düzey digital becerileri geliştirme online kurslarına nasıl erişebileceklerini gösterdik.

Bizm açımızdan da çok verimli geçen bu toplantı için Osmangazi İlköğretim Okulu müdiresi sayın Sabahat Ulucutsoy ve değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz. Yeni etkinliklerde buluşmak üzere!

DIGIT+’i öğrencilerimize tanıttık

    

DIGIT+ projemiz kapsamında İzmit Mesleki veTeknik Anadolu Lisesi Bilgisayar Bölümü öğrencileri ile 28.02.2023’de İzmit’te bir araya geldik. Amacımız genelde projemiz ve Erasmus+ programı hakkında bilgi paylaşmak, özelde de KOGED’in hazırladığı fikri çıktı ‘’IO3: Temel dijital becerilerin geliştirilmesi’’ eğitim programının ve yayınlandığı online platformun tanıtımını yapmaktı. Eğitim programına projenin websitesinden erişebilirsiniz.

Devamını oku: DIGIT+’i öğrencilerimize tanıttık

Digit+ Projesi Portekiz Toplantısı Yapıldı

  

DIGIT+ projemizin ilk yüzyüze toplantısını Epralima ev sahipliğinde 20-21 Eylül 2022 tarihlerinde Arcos de Valdevez, Portekiz’de gerçekleştirdik. Toplantıda ortaklarımızla proje yönetimi konularının yanısıra, tamamlanan fikri çıktılarımız  ve planlanan proje aktiviteleri hakkında görüşlerimizi paylaştık. DIGIT+ platformumuz ve proje websitemiz yayında, daha fazla bilgi ve online eğitim platformuna giriş için ziyaret edin: 

https://www.digitplus.eu/ 

https://digit-platform.ro/login/index.php

Proje ekibimiz DIGIT+ proje toplantısı için Romanya’da

      

         Proje koordinatörümüz ASCETIS, 2. ulusötesi proje toplantısına 15-16 Ocak 2023 tarihlerinde Romanya'nın Piatra Neamt kentinde ev sahipliği yaptı.  Bu toplantıda hem projenin ilerleyişi ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk, hem de Romen ortaklar tarafından düzenlenen ve farklı okullardan bir çok öğretmen ve öğrenciye ulaşmamızı sağlayan kapsamlı bir yaygınlaştırma etkinliğine katıldık.

Devamını oku: Proje ekibimiz DIGIT+ proje toplantısı için Romanya’da

DIGIT+’ın ilk yaygınlaştırma atölye çalışmasını öğretmen üyelerimizle yaptık

    

DIGIT+ projemizin ilk yüz yüze yaygınlaştırma atölye çalışmasını derneğimizin öğretmen üyeleriyle 28.05.2022’de İzmit’te gerçekleştirdik. İnteraktif toplantıda projemizi genel hatlarıyla anlatan bir sunum yaptık, öğretmen üyelerimizde pandemi sürecindeki deneyimlerini anlatarak çok değerli katkılarda bulundular, ayrıca projeye konu olan  sorunların üstesinden nasıl gelinebileceği konusunda da fikir alışverişi yaptık. 

Katılan üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Projemizin ilerleyen süreçlerinde yine görüşmek üzere!

PROJELER