SUMIGRE Projesi Final Toplantısı

    

SUMIGRE projemizin uluslararası final toplantısı , ortağımız IOM Budapest'in ev sahipliğinde  20-21 Haziran 2019'da Budapeşte'de gerçekleşti.

 Toplantının ana gündem maddelerinden biri , E-öğrenme platformu ve kursiyerlerin şimdiye kadar yaptıkları geribildirimleriydi. Ortağımız BDF, şimdiye kadar düzenlenen çoğaltıcı etkinlikler,  e-öğrenme platform ve  içeriği ile ilgili katılımcılardan gelen geribildirimleri diğer ortaklarla paylaştı. 

E-kursumuz şu anda www.sumigrelearningmoodle.com adresinde tüm ortak dillerde  - Türkçe, İngilizce, Bulgarca, Çekce, Macarca, Hollandaca- yayında.  

Ayrıca nihai rapor dönemi yaklaşırken , KOGED, koordinator kurum olarak, projenin bütçesi ve genel kurallar hakkında ortaklarımızla bilgi paylaşımında bulundu. 

Yapmamız gereken diğer  görevler, nihai rapor hazırlamak ve SUMIGRE'nin entellektüel çıktılarının sürdürülebilirliğini sağlamak için yerel / bölgesel, ulusal ve Avrupa düzeyinde yaygınlaştırma faaliyetlerine devam etmek olarak belirlendi.

Daha fazla bilgi ve e-Öğrenme platformuna erişim için projemizin websitesini ziyaret edin:

www.sumigre.eu

2 günlük toplantı, ortakların bu 2 yıl boyunca yapılan çalışmalar hakkında duydukları genel memnuniyetlerini ifade etmesiyle sona erdi. Başvuruda önerilen tüm proje faaliyetleri, çalışma planı doğrultusunda gerçekleştirildi . 

 

Copyright (c) KOGED 2014. Tüm hakları saklıdır.İzinsiz kullanılamaz.
Designed by mixwebtemplates.com